Дуже зручний, не громіздкий, складаний ніж WK 0135 має цікавий вигляд, але водночас не агресивно, і не надмірно брутально. Що зумовлено цікавою формою клинка з чорним покриттям, декоративно-обтислими отворами та насічкою під великий палець.
Клинок, який є варіацією на тему дроп-пото-понта з елементами інших типів клинків, виготовлений із доступної 5CR15MOVсталі. Для повсякденних, побутових завдань, механічних і хімічних властивостей цієї марки стали більш ніж достатньо. Серед них — гарна корозієстійкість, в'язкість сталі та її оброблюваність.
Є на клинку WK 0135 і невелике фальшлезо — швидше декоративне, не заточене. Але навіть у такому вигляді воно зміцнює вістря, а також полегшує проникнення в розрізані матеріали під час різних дій цим складаним ножем.
За надійність розкладання і фіксації клинка тут відповідає класичний різновид ножових замків — лайнер лок. Замок, перевірений часом, надійний і дає змогу впоратися з ножем однією рукою й не особливо боїться забруднення. Додаткова зручність для лівшів і правшів — ніж відкривається однією рукою за двосторонній шпеник клинка.
Колодка ножа утворена сталевими лайнерами з металевими накладками, прикрашеними приємним мисливським мисливським покриттям. Також у колодці є отвір для темляка. Темляк дає змогу вивільняти пальці для виконання будь-якої роботи, не випускаючи ніж із руки. Для зручнішого носіння складаний ніж WK 0135 забезпечений кліпсою.
WK 0135 — цікавий ніж, у якому вдалі технічні рішення поєднуються з простотою та практичністю. Зручний для носіння кожен день складаний ніж.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — А НА КНОПКЕ-2| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 145 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 370 ₴







