Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Невеликий суцільнометалевий ніж новаторського дизайну з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Frame Lock. Цей замок є подальшим розвитком добре відомого та відпрацьованого у виробництві замка Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Колодка ножа являє собою дві потужні сталеві пластини з неіржавкої сталі без накладок, що робить ніж міцним, плоским і зручним. Для зручності носіння ніж обладнаний знімною кліпсою вдалої форми. Чиста та гладка поверхня колодки ідеально підходить для художнього гравіювання або пам'ятних написів. Невеликий клинок класичної форми має на обуху невеликий рифлений упор для великого пальця. Попри скромні габарити, ніж зручно лягає в руку завдяки продуманому дизайну. Відкрити ніж однією рукою можна за спеціальні двосторонні штифти.
Маленький, міцний, яскравий ніж на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 100 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 53-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 370 ₴






