Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм.
Складаний ніж 01195 є поєднанням якості збирання, практичності та вдало використаних матеріалів. Клинок складаного ножа 01195 виготовлений зі сталі 5Cr15MoV, яка вирізняється підвищеною корозієстійкістю та браком будь-яких труднощів під час заточування. Клинок підправляється легко навіть у польових умовах, з використанням кишенькової стругачки або компактного брусочка.
Надійність відкриття та фіксації цього складаного ножа забезпечує замок фрейм-лок. Серед інших різновидів замків для складаних ножів — ця є однією з найнадійніших. Замикальна пластина слугує частиною колодки, яка надійно фіксує його в розкладеному вигляді.
Друга частина колодки — звичайна, з накладкою із шорсткого на дотик композиту G 10, з вифрезованими виїмками та насічками, які посилюють комфортність і міцність хвату.
Щодо зовнішнього вигляду, то тут усе пов'язано з його призначенням — це міський ніж технологічного дизайну. Чисто функціональні деталі, як-от фальшлезо або обробка всіх металевих поверхонь за допомогою піскоструйки, роблять цей ніж не тільки практичним, але й гарним. Для зручності носіння ножа, він має отвір під темляк або страхувальний шнур.
Складаний ніж 01195 — відповідний варіант для тих, хто підшукує собі невеликий і надійний ніж для використання щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10, Метал |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴





