Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Складаний суцільнометалевий ніж із клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Хижий клинок цього ножа з вузькими отворами для полегшення має стильне матове «титанове» покриття. Вістря типу Clip Point робить ніж агресивним і надає впізнаваного вигляду. Для зручного та швидкого розкриття ножа на клинку передбачений спеціальний двосторонній штифт.
Колодка являє собою дві потужні сталеві пластини з неіржавкої сталі, що робить ніж міцним, плоским і зручним у носінні, для чого він обладнаний знімною кліпсою. Холодний метал оживляють невеликі дерев'яні накладки, що покращують захоплення і роблять гладку ручку зручнішою для утримання.
У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Frame Lock. Цей замок є подальшим розвитком добре відомого та відпрацьованого у виробництві замка Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Чудовий зручний і безпечний ніж новаторського дизайну на кожен день. Стильне матове покриття не дає відблисків і додатково захищає ніж від корозії. Прекрасний кліпс продуманої форми майже повністю приховує ніж у кишені, що дає змогу не привертати зайвої уваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 128 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 53-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 426 ₴






