24448 — це суцільнометалевий складаний ніж середніх розмірів, з клинком зі сталі марки 5Cr15MoV. Основні характеристики цього сорту сталі — доступність, опірність іржі та легкість правки.
За фіксацію цього ножа в розкритому вигляді, відповідає класичний, безвідмовний лайнер-лок — замок, що вирізняється підвищеною надійністю й доповнений асистом, для більш швидкісного розкладання клинка.
Отже, у нас виходить два варіанти розкладання ножа — швидший, з натисненням на плавник у верхній частині клинка та використанням асисту. І звичайний, за допомогою двостороннього шпеника. Обидва варіанти зручні для одноручного відкриття як лівшам, так і правшам.
Колодка ножа 24448, як і клинок, має захисно-декоративне покриття кольору поготівості. У ручці є дизайнерські вирізи та отвори, у які протягне паракорд. Довгі закінчення цього обплетення можна використовувати як темляк.
Також на колодці ножа 24448 є насічки — на початку, ближче, до клинка та в її закінчення, що роблять утримання ножа зручнішим і надійнішим. Крім того, для зручності частого носіння складаний ніж 24448 обладнаний кліпсою.
Загалом, 24448 — це надійний складаний ніж для використання щодня, який стане в пригоді вам різних життєвих ситуацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 200 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | шнур, Метал |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴






