Ніж складаний 268-C
Grand Way 268-C — недорогий, але цікавий складаний ніж.
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
- 80 мм клинок із міцної та невибагливої неіржавкої сталі 440 С;
- ніж легкий — 144 г;
- компактні габарити в складеному стані;
- поверхня клинка оброблена методом Satin Finish;
- надійний замок типу Back Lock;
- дійсно цікавий класичний дизайн;
- тканинний чохол у комплекті;
- доступна ціна.
Звісно, Grand Way 268-C — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий робочий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way 268-C і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
До ножа окремо можна придбати шкіряні чохли: Чохол-L (чорн) — B або Чохол-L (чорн) — B на кнопці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 144 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 105 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, пластик |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 55-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴





