Складаний ніж Grand Way 5058 – сучасна інтерпретація на тему класичного складаного ножа.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С;
- довжина леза – 89 мм;
- форма клинка однаково придатна для точних уколів та різання;
- привабливий класичний дизайн;
- у складеному стані ніж має компактні розміри;
- зручний та надійний замок типу Back Lock;
- доступну ціну.
5188 EWP – це складаний ніж у класичному стилі з клинком зі сталі 440 С.
Клинок з 440 С не чутливий до впливу корозії. Його лезо надовго зберігає свою гостроту.
Руків'я складаного ножа 5188 EWP зручне та ергономічне. Деревина накладок пройшла спеціальну обробку, що підвищує її стійкість до вологи.
В цілому, ніж Grand Way 5188 EWP – дуже гарний складаний ніж у класичному стилі. Він стане у нагоді і на пікніку, і у поході, і при щоденному використанні в місті.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника: Чехол-XXL (коричн)-A или Чехол-XXL (чёрн)-A на кнопке
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 150 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 89 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 125 |
| Крепления | Нет |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Металл, Дерево |
| Общая длина | 214 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Нет |
| Ширина | 28 мм |
- Цена: 491 ₴







