Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, немає упору.
Складной нож 6348 T — це гарний варіант для шанувальників концепції «все і відразу» або «все своє власне навантаження із собою». Це комбінація відразу декількох функцій, що виходить далеко за межі можливостей звичайного фолдера.
Компактність складаного ножа доповнюється надійністю танто-клинка та його особливостями. Замість звичної різальної крайки в нього «ломанна» геометрія. Цей перелом створює дві різальні крайки, а кут між ними має вигляд хижого зуба. Він доповнює можливості кінчика клинка та працює окремо під час удару ножа.
Таким модифікованим танто зручно різати, рубати, розрізати матеріали різними за міцністю. Причому робити це як на різних поверхнях, так і на вазі.
Весь це функціонал доповнений склобоєм і стропорізом. Навіть не розкладаючи клинок, ми можемо долати перешкоди та виходити з екстремальних ситуацій.
Клинок — це одне, а ось зручність — це інше. І з цим тут усе гаразд — металева ручка забезпечена вставками з композиту G 10. Хават із ними комфортніша та міцніша.
Складной нож 6348 T — це по-своєму концептуальний виріб. Це і міський EDC-ніж і рятувальний інструмент, ще й у мілітарі-дизайні.
Однозначно не залишить байдужим тих, хто звик зустрічати виклики долі у всеозброєнні.
До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 200 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | G10, Метал |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 426 ₴








