Ніж складаний 901 CW
Grand Way 901 CW – практичний полуавтоматичний складаний ніж зі стропорізом та склобоєм .
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (чорне покриття надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- довжина леза – 95 мм;
- форма клинка однаково придатна для точних уколів та різання;
- привабливий класичний дизайн;
- у складеному стані ніж має компактні розміри;
- зручний та надійний замок типу Liner Lock;
- доступну ціну.
Якщо ви шукаєте зручний та недорогий складаний ніж у сиолідному класичному дизайні, купити складаний ніж Grand Way 901 CW буде гарною ідеєю. Характеристики цієї моделі надають можливість розглядати її, як недорогий, але цілком функціональний варіант складаного ножа для повсякденного вживання.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (ЧЁРН)-B НА КНОПКЕ-2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 145 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 115 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Металл, Дерево |
| Общая длина | 220 мм |
| Покрытие клинка | Satin Finish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Ширина | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴





