ЗАСТОСУНОК + ПОДАРУНОК
Під час купівлі складаного ножа Е-111 — у подарунок КЛЮЧ ОСЕВИЙ

*Зовнішній вигляд подарунка може відрізнятися від зображення.
Акція діє тільки для троянди.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність. Потужний і міцний клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання й чудову проникність.
Приємну важкість ножу надають міцні сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, скріплювальна клинок і ручка, міцність якої забезпечується великою кількістю втулок. Відкрита конструкція на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock». Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий. Унікальна ергономічна форма колодки безпечна в роботі, завдяки насічкам і упору.
Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного червоного дерева. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки мають гарну текстуру та мають чудовий вигляд. Шпеник і спеціальний виступ на клинку, а також конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Великий, міцний, надійний і універсальний ніж, що підходить для походів, полювання й екстремальних ситуацій.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — A| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 152 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | Червоне дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | немає чохла |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 941 ₴








