Середньорозмірний багатоцільовий складаний ніж Grand Way E-19. Знайомство з ножем, зазвичай, завжди починається з колодки та тактильних відчуттів, викликаних контактом із нею. Треба визнати, що в цьому питанні Е-19 показав себе молодцем! Дерев'яні накладки колодки мають спокійний малюнок текстури та приємну, теплу поверхню. Всі переваги дерев'яної колодки ножа розкриваються взимку. Навіть на морозі, дерево продовжує залишатися теплим і дає змогу працювати ножем без рукавички. Надійний хват і утримання ножа, забезпечується ергономічною формою колодки, зі зручними упорами, для великого та вказівного пальців.
Клинок ножа має дуже популярну форму типу Clip Point. «Кліп-пійнт» — має велику проникну здатність, за збереження своїх різальних властивостей, але має менш міцне вістря, ніж наприклад, клинки типу «дроп-пійнт».Такі клинки найпоширеніші серед багатоцільових робочих і туристичних ножів. Сталь 440A, з якої виготовлений клинок, трохи поступається за твердістю лідеру топа лінійки 440 сталей — 440С, але водночас має свої позитивні переваги, серед яких здатність прекрасно приймати заточування, і найвище корозійне стійкість, у лінійці 440 сталей.
Фіксацією клинка в розкритому положенні є відомий своєю надійністю і невибагливістю ножовий замок Liner Lock. Замок не боїться забруднень і дає змогу відкривати та закривати ніж однією рукою. Для прихованого носіння ніж обладнаний однопозиційною сталевою кліпсою. Grand Way E-19 це компактний, легкий ніж щоденного носіння.
Відкрити посилку або конверт, уобразити бутерброд, почистити яблуко, відрізати дріт, що — то підковирнути або зісхрести — це далеко не повний перелік завдань, які ви легко можете виконувати, бувши власником такого ножа.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІ — 2| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 112 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 A |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 255 ₴





