Термін edc (every day carry) дослівно позначає «для щоденного носіння» і передбачає під собою те, що ніж, крім свого стильного дизайну, і комфортного перебування в кишені, вміє виконувати масу міських завдань, що щодня виникають.
Сатинований клинок ножа Grand Way E-20 має списоподібну форму, або Spear Point. Фальшлезво без заточування, розміщене на обуху, зміцнює вістря та полегшує клинку проникнення в розрізаний матеріал під час коляторної дії ножем. Різальна крайка ножа утворена слабо вигнутими спусками від середини клинка, з мікропідведенням. Сталь 440A, з якої виготовлений клинок ножа, це мартенситна сталь із середнім вмістом вуглецю. Безумовно, така сталь дещо м'якша, ніж 440 °C, але й має свої переваги, як-от здатність прекрасно приймати заточування і найвища корозійна стійкість, у лінійці 440 сталей.
За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає замок Liner Lock, який вирізняється простотою конструкції, стійкістю до забруднень і дає змогу відкривати та закривати ніж однією рукою. Наявність двостороннього шпеника на клинку неабияк полегшує використання ножа лівою рукою. Колодка ножа утворена сталевими лайнерами, з накладками з натурального дерева. Вставки з капа просто мають чудовий вигляд на чорній деревині. Повністю переваги колодок із натурального дерева розкриваються взимку — такий матеріал навіть на морозі залишається теплим і не холодить руку. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Grand Way E-20, це великий класичний міський ніж. Відкрити посилку або конверт, уобразити бутерброд, почистити яблуко, відрізати дріт, що — то підковирнути або зісхрести — це далеко не повний перелік завдань, які ви легко можете виконувати, бувши власником такого ножа.
До ножа окремо можна придбати шкіряні чохли: Чохол-XXL (чорн) — А або Чохол-XXL (чорн) — А на кнопці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Додаткова інформація | До ножа окремо можна придбати шкіряні чохли https://grandway.ua/chehol-kozha-xxl-chern-a/ |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 A |
| Матеріал руків'я | Кап дерево |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 394 ₴




