Формою клинка та колодки, Е-25 ідентичний моделі Е-37, але на цьому схожість закінчується й починаються відмінності. Е-25 набагато потужніше, щоб зрозуміти це, досить взяти ніж у руки. Товсті сталеві лайнери, посилений осьовий гвинт, товстіші дистанційні втулки, фрейм лок як замк, дадуть Вам змогу розширити коло завдань, що розв'язуються за допомогою такого ножа. Клинок ножа виготовлений зі сталі 440 А, мартенситної сталі із середнім вмістом вуглецю. Безумовно, така сталь дещо м'якша, ніж 440 °C, але й має свої переваги, як-от здатність прекрасно приймати заточування й найвища корозійна стійкість, у лінійці 440 сталей. Форма клинка «кліп-пійнт» — це оптимальний баланс між різальними та кіляльними властивостями ножа. Фальшлезво без заточування, розміщене на скосі обуха, зміцнює вістря та полегшує клинку проникнення в розрізаний матеріал під час коляторної дії ножем. Спуски — слабо вигнуті від середини клинка.
За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає замок Frame Lock, який вирізняється простотою конструкції та стійкістю до забруднень. Оскільки E-25 — «фліпер», то клинок ножа можна розкрити або за двосторонній шпеник, що дуже зручно для лівшів, або натиснувши на «спіновий» плавник клинка, ведучи цю дію помахом кисті.
Колодка ножа, попри прості форми, має прекрасну схоплюваність. У торцевій частині колодки передбачений отвір для темляка. Для прихованого носіння ніж обладнаний однопозиційною кліпсою. Хотіла б зазначити ще одну приємну, конструктивну особливість ручки — затискаючи ніж у долоні, подушки пальців чітко потрапляють на накладку з березового капа, розташовану на лицьовій частині колодки, що, безсумнівно, зробить приємнішим, користування ножем холодної пори.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.о. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, немає упору. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 140 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 A |
| Матеріал руків'я | Кап берези, Метал |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 336 ₴





