Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2,6 мм, немає упору.
Літера «Е» в артикулі ножа Grand Way E-43 означає, що ця модель належить до лінійки так званих EDC (every day carry) ножів, що в перекладі з англійської означає: «для щоденного носіння». Філософія EDC не накладає на ніж обмежень за його дизайном, але робить упор на його практичність і універсальність у повсякденному застосуванні.
Е-43 вкрай приємна з усякого погляду модель ножа. Відмітними рисами моделі є суцільнометалева конструкція, кнопковий замок і чудова кліпса, що робить носіння ножа практично непомітним. Окремого згадки заслуговує зовнішній вигляд ножа, над яким дизайнери попрацювали на славу. Стрімкі обводи клинка та колодки, фальшлезо на всю довжину обуха, анодовані спуски клинка, насічка на алюмінієвих накладках, що схожа на малюнком автомобільний протектор — дуже гарний ніж!
Клинок ножа має досить популярну форму типу Droppoint (зі зниженням лінії обуха), зі слабко вигнутими спусками від середини. Дроп-пійнт — розумний компроміс між різальною і проникною здатністю, зі збереженням міцності властивостей вістря ножа. Такі клинки, через свої особливості, найбільш поширені серед мисливських і туристичних ножів. Сталь 440A, з якої виготовлений клинок, трохи поступається за твердістю лідеру топа лінійки 440 сталей — 440С, але водночас має свої позитивні переваги, серед яких здатність прекрасно приймати заточування, і найвище корозійне стійкість, у лінійці 440 сталей.
Колодка ножа має зручну, злегка вигнуту форму. Чіпка ребриста насічка, нанесена на алюмінієві накладки колодки, покращує зчеплення ножа з долонею. Колодка ножа не наминає руку, завдяки оптимальній товщині та згладжувальним фаскам на накладках і гранях колодки. Для прихованого носіння ніж обладнаний однопозиційною металевою кліпсою. Фіксацією клинка віє замок Button Lock, до переваг якого можна віднести надійну фіксацію клинка в складеному положенні. Розкриття та складання клинка відбувається тільки після натискання кнопки замка.
Grand Way E-43 — це стильний міський ніж. Відкрити посилку або конверт, уобразити бутерброд, почистити яблуко, відрізати дріт, що — то підковирнути або зісхрести — це далеко не повний перелік завдань, які ви легко можете виконувати, бувши власником такого ножа.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 117 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 A |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish, Black Oxide |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 336 ₴





