Нож складной 6293 PAC
В агресивно-стильному дизайні ножа 6293 від Grand Way читаються відсилання до італійських стилетів середини двадцятого століття. Цілу сімейству ножів, посіченому голлівудським кінематографом. Тому кілька романтичного образу, що вже увійшов в поп-культуру так, що не відтримаєш жодними засобами.
Тому бажання отримати у свою власність щось подібне, але в більш сучасному та допустимішому розумному розумному і державному законами варіанті цілком зрозуміле для багатьох.
Ніж 6293 може задовольнити це бажання легально та за розумну ціну.
Найважливіша та найпомітніша частина загального образу цього складаного ножа — його клинок. Він виражений стилетоподібний, що досягає середини спинки клинка фальшлезом. Відповідно, коле та протикає цей ніж досить добре.
Утім, для того, щоб нарізати щось, він теж згідний. Все-таки довжина леза — аж 100 мм.
Сталь клинка — неіржавка 420-я. Добре відома своєю чудовою стійкістю до корозії та в'язкістю (що для кіляного клинка зовсім нелишне, більше в'язкість — менше шансів зламати).
Та й точиться ця сталь вкрай легко.
Клинок витягується з довгої, стильної скелетоподібної ручки за допомогою натиску на один із його п'яти «плавників», що утворюють, до всього іншого, щось на кшталт мінігарди.
Або, як одна з альтернатив, можна використовувати для цієї мети, досить солідну закріплену на одній зі сторін клинка шпеник.
Замок, що фіксує клинок у робочому положенні, зроблений за схемою liner lock, простою, випробуваною та надійною.
Кліпса, розташована на колодці ножа, допомагає закріпити його на поясі або кишені й загалом доповнює й завершує образ цього оригінального, але водночас простого та недорогого клинка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 53-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴







