Класика, що не залишає слідів у сучасному виготовленні.
Колодка ножа ергономічної форми, досить надійна та зручно лягає в руку. Колодка ножа утворена сталевими лайнерами та має гарні дерев'яні та сталеві накладки. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення, стійка до вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки чудово гармоніюють із полірованим клинком.
Ніж обладнаний досить великим клинком, типу "Тато" зі скосом обуха.Такий тип клинка іноді ще називають "Модифікований Танто". Дзеркально полірований клинок виготовлений зі сталі 440С, яка досить довгий час вважалася найкращою для ножів, поки на зміну їй не прийшли нові дорогі високотехнологічні сплави. Але досі це дуже популярний і гідний ножовий матеріал. 440С — досить тверда сталь, ножі з неї чудово ріжуть і довго не тупляться.
Ніж обладнаний замком Back Lock, одним із найперших і найвідоміших замків, який іноді називають «хребет» за характерну металеву частину замка, що йде вздовж усієї «спини» колодки ножа. Структура замка проста, але водночас дуже надійна. Той самий «хребет» одночасно виконує роль кнопки замка та стопора леза у відкритому стані. Важіль-коромисло проходить уздовж усієї ручки та зачеплюється спеціальним гачком за проріз у «п'яті» леза. Роль пружини виконує тонка пластина всередині колодки.
Стильний класичний ніж, з цікавим клинком із чудової сталі стане Вам надійним підмогом на природі та в побуті, а також чудовим подарунком.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XXL (КОРИЧН) — A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 183 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 143 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴





