До цього ножа підходить ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) —B НА КНОПКЕ-2 або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ-2
В асортименті EDC ножів від Grand Way є чимало якісних і цікавих позицій. Філософію їх створення й пропонування коротко можна описати як:
1. Дизайн та інженерні рішення на рівні іменитих брендів;
2. Добротна якість матеріалів і збирання;
3. Доступніша, ніж у дорогих брендів, ціна.
І складаний ніж S-20 укладається в цю концепцію цілком і повністю.
Якщо вам потрібен сучасний і якісний ніж за доступною (для такого рівня виконання) ціною — це той ніж, який ви шукаєте.
Технічно, S-20 — кишенькових габаритів фліпер EDC-шнік (загальна довжина — 195 мм, довжина колодки — 110 мм, маса — 132 грами).
Навіть за поверхневого погляду стає видно, наскільки якісно він зроблений. Виробник не купував ні на метал лайнерів і клинка (товщина 3 мм, довжина 85 мм), ні на накладки з композиту G-10.
Нічого не бовтається й не люфтує. Ніж легко та приємно з характерним клацанням розкладається. Надійно фіксується лайнером І так само, без проблем і замінок, складається назад. В осьовому вузлі розміщений підшипник у латунній обоймі, і в роботі ножа це відчувається буквально на кінчиках пальців.
Виробник звернув увагу навіть на дрібниці, як-от зняття фасок із граней лайнерів. У наш час це інакше, ніж повага до користувача, не назвеш. Загалом, ніж просто приємно використовувати й навіть просто тримати в руках.
Цікавою деталлю є форма гвинтів, що стягують лайнера колодки разом. Обидва, включно з осьовим, без проблем стягуються — відпускаються не будь-яким хитромудрим ключем-тороксом, а звичайною шліцьовою викруткою або монеткою, що навіть завалилася в кишені. Що не тільки надзвичайно полегшує власнику обслуговування ножа, але й дає йому без проблем регулювати осьовий механізм дійсно повсякденне та мало не на ходу.
Клинок ножа — дроп-пойнт зі сталі 8Cr13MoV — однієї з найкращих неіржавких сталей китайського виробництва, за своїми характеристиками близькою до японської AUS-8. Ця сталь має оптимальне поєднання різальних, міцності та протикорозійних властивостей і чудово підходить для ножів повсякденного користування, до того ж не здорожуючи їх.
У перерізі клинок є клином із підводами, що дає поєднання високих характеристик і плавності різання, водночас гарантуючи чудову міцність леза загалом.
На обуху, на місці для упору великого пальця є приємно чіпка, але не різальна шкіра насічка.
Колодка зручно лежить у долоні, як за прямого, так і за зворотного хвату. Матеріал накладок — G-10, приємно шорсткий, вірним чіпляється за долоню і, до всього іншого, має чудову стійкість до механічного зношування, впливу води та високих температур.
У спейсері, виготовленому з того ж полімеру, є отвір під темляк, що може зробити утримання й так зручної ручки ножа, ще надійнішим.
У кишені або на поясі ніж легко зафіксувати надійною кліпсою.
Ніж надзвичайно приємний у користуванні та викликає відчуття справжньої першосортної речі, зробленої «безбрецю». Це дійсно реальна можливість отримати гідну якість і платити саме за товар, не переплачуючи втридороги за такі ефемерні речі, як розкручені рекламною ім'я й бренд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 132 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Додаткова інформація | в осьовому вузлі підшипник із пластиковою обоймою |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴






