Особливості та переваги ножа S-25:
- ніж-автомат із бічним викидом клинка – клинок відкривається практично моментально при натисканні на кнопку;
- стильний дизайн у поєднанні із зручністю;
- компактність розмірів (складеного ножа трохи менше 120 міліметрів);
- кліпса прихованого носіння (за бажанням можна переставити на інший бік).
Grand Way S-25 – автоматичний ніж із бічним викидом клинка. Його дизайн є поєднанням витонченості та функціональності. Сталь списоподібного (Spear Pint) клинка – 8Cr13MoV, твредістю 58-59 HRC.
Від вістря до середини клинка по обуху тягнеться фальшлезо, що є типовою ознакою подібних складаних стилетів.
Виступи-ріжки грають роль невеликої гарди та зручних упорів для великого та вказівних пальців, що значно підвищує зручність та безпеку використання ножаі.
За надійність фіксації леза відповідає надійний механізм кнопкового замка (button lock). Ніж розкладається і закривається рівно – жодних перекосів леза у рамці ножа немає. На осі клинка встановлено дві фторопластові шайби.
Кнопка викидного механізму зроблена майже нарівні з площиною руків’я ножа і навіть трохи притоплена. Це зводить до мінімуму можливість випадкового спрацьовування механізму викиду клинка.
У відкритому стані ніж блокує той самий механізм, що і відкриває його. При закритті потрібно також натиснути кнопку, та скласти клинок вручну.
Руків'я ножа складається з металевих плашок матово-сірого кольору зі вставками темного дерева, які завдяки своїй опуклості збільшують зручність посадки ножа в руці.
Силові роботи – явно не його сильна сторона подібних ножів. А з будь-якими побутовими завданнями - порізати фрукти, розкрити коробку, ніж спраиться на відмінно. Все це робить Grand Way S-25 гарним вибором на роль EDC ножа, яким буде легко та приємно користуватись у міській повсякденності.
До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) -A або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-А
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 147 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 120 |
| Дополнительная информация | результаты испытаний твердости стали представлены на фото |
| Крепления | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Материал рукояти | Дерево |
| Общая длина | 210 мм |
| Покрытие клинка | Stonewash |
| Твердость лезвия | 58-59 |
| Тип | Выкидные |
| Тип замка | Plunge Lock |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Нет |
| Ширина | 19 мм |
- Цена: 1 075 ₴








