Складаний ніж WK 0128 — вдале втілення концепції ножа для щоденного носіння (EDC). Цей фолдер не обтяжує вашу кишеню, надійний і обладнаний багатозадачним клинком.
Особливості та переваги складаного ножа WK 0128
- Клинок. Є варіацією на тему класичного дроп-потінту, товщина в обуху — 2,6 міліметрів. Клинок такого типу забезпечує надійність і універсальність. З ним однаково зручні як звичні дії — нарізання бутербродів, чищення фруктів, так і проколювання або зрізання різних за щільністю та міцністю матеріалів — тканини, шкіри, пластику. Виготовлений клинок із неіржавкої сталі 5Cr15MoV.
- Загальна надійність — повністю металева конструкція. Надійно фіксує й забезпечує зручне складання клинка, перевірений не одним поколінням шанувальників ножів замок лайнер-лок.
Крім цих переваг, ніж WK 0128 має ще й ще один — це оригінальність зовнішнього вигляду. Заокруглення чудово поєднуються з більш рубаними формами колодки, а також різкими лініями клинка, а покриття black stonewash поєднується із золотистою фурнітурою й іншими поверхнями такого ж кольору.
Покриття black stonewash водночас не тільки захищає клинок від слідів використання й подряпин, але й прикрашає його. Додаткова зручність використання й цікавий вигляд ножа надають такі деталі, як насічки й об'ємні виїмки на колодці ножа.
Всі ці параметри та переваги, а також додаткові елементи — кліпса, отвір під темляк, роблять WK 0128 гарним варіантом під час вибору ножа для частого використання та щоденного носіння і в міських умовах, и за містом.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Золотистий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 396 ₴







