WK 04018 — це складаний сучасний дизайн ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, легованої молібденом і ванадієм. Склад сталі марки 9Cr18mov забезпечує його клинку тривалу роботу без заточування, гарну корозійність і міцність.
Продумана геометрія клинка, загартованого до 59 HRC, має вдале поєднання міцності та гарного різання. Колодка утворена сталевими лайнерами колодки з якісною кріпильною фурнітурою.
Для надійного складаного ножа потрібен і відповідний замок — у цьому ножі це лайнер-лок, що добре себе зарекомендував. Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G 10 чорного кольору.
Шорсткі накладки з G-10 чорного кольору приємні на дотик і не ковзають навіть у мокрій руці. Спеціальний виступ — плавець на клинку та наявність у осьовому вузлі підшипників, дають змогу дуже швидко відкривати та складати клинок однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
WK 04018 — це універсальна компактна модель ножа, поєднання надійності, міцності та приємного зовнішнього вигляду.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРНЫЙ) -В| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WK |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | Підшипник у осьовому вузлі |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 974 ₴







