Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм.
Ніж WK 06093 — це вельми стильний фолдер із клинком, оптимальним за довжиною (85 міліметрів) і цікавим за формою. Клинок належить до різновиду, як-от «модифікований танто». У ньому поєднується стильність зовнішнього вигляду, простота прямих і різких ліній, відсутність зайвих елементів і властива танто утилітарність.
Клинок ножа WK 06093 виготовлений зі сталі марки 5Cr15MoV. Це різновид сучасної високохромісної неіржавкої сталі, особливістю якої є підвищена неіржавкість, корозійність і легкість заточування. Також клинок ножа WK 06093 додатково захищений і прикрашений за допомогою обробки black stonewash.
Загальна конструкція ножа — суцільнометалева. На колодці є цікавий декоративний принт. Також вона має зручні вигини та виїмки, що поліпшують захоплення і зручність використання ножа.
Як замок у WK 06093 використаний надійний фрейм-лок, доповнений асистом. Ніж легко розкладається і складається однією рукою й не боїться забруднення механізму.
Для швидшого та зручнішого відкриття клинок ножа WK 06093 забезпечений виступом-фліпером, також можливе і звичайне приведення клинка в робочий стан за допомогою шпеників, що робить цю модель зручною для правшів і лівшів.
Крім того, на обуху клинка є спеціальна насічка для великого пальця, а для зручного носіння ножа кожен день із собою, він обладнаний кліпсою та отвором під темляк.
Складаний ніж WK 06093 — поєднання зручності, практичності та стилю, яке робить цю модель дуже вдалою для носіння щодня.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 174 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 396 ₴







