13061 B — суцільнометалевий ніж невеликого розміру та класичного дизайну. Клинок 13061 B зроблений з проверною часом неіржавкої 420 сталі. Порівняно невеликий вміст вуглецю в марці цієї сталі забезпечує її в'язкістю та винятковою стійкістю до іржі. До того ж ця особливість позитивно впливає і на міцність — сталь менш крихка.
Звичайно, м'яка сталь оцінить і те, що клинки з неї тупляться швидше, особливо, у зв'язуванні з дорожчими аналогами. Але водночас і правляться, і точать клинки з 420 сталі — легко та практично на всьому. Мусат, безліч точильних каменів і навіть звичайні кухонні точила — без зусиль призведуть затуплений ніж у робочий стан. Що, звичайно, дуже корисно для туристичних ножів.
У розкладеному вигляді клинок фіксується надійним замком типу бек лок. Замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка.
Колодка ножа 13061 B забезпечена алюмінієвими накладками з об'ємними зображеннями та написами. Вони надають класичному стилю цього ножа дух Дикого Заходу та епохи Першопрохідців.
У комплекті з ножем йде подарункова коробка-футляр.
Складной нож 13061 B — це поєднання міцності, компактності та стилю в суцільнометалевому виготовленні.
До ножа окремо можна придбати шкіряні чохли: Чохол-L (коричневий) — В або Чохол-L (чорн) — B на кнопці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 336 ₴





