Grand Way S-26 – автоматичний ніж з бічним викидом клинка, що відрізняється якістю та гарним дизайном.
- Загальна довжина – 200 міліметрів.
- Довжина у складеному стані – 115 міліметрів.
- Довжина клинка – 85 міліметрів.
- Товщина клинка – 3.3 міліметри.
- Вага – 146 грамів.
Особливості та переваги викидного ножа Grand Way S-26:
- Ніж-автомат із бічним викидом клинка, який практично миттєво переводиться в робоче положення.
- Висока якість виготовлення.
- Простий і надійний механізм швидко розкриває складаний ніж. Достатньо лише натиснути кнопку.
- Компактність, вдалий дизайн та оформлення.
- Якісна сталь 8Cr13MoV з твердістю 58-60 одиниць за Роквеллом.
Ніж-фолдер Grand Way S-26 – це класична модель з бічним викидом клинка.
Клинок має захисно-декоративне покриття stonewash, що покращує його зовнішній вигляд та додатково захищає від корозії та подряпин.
Руків'я ножа Grand Way S-26 – міцні пластини з нержавіючої сталі зі вставкою з композитного склопластику G 10 на одній стороні. Інша сторона руків'я – суцільнометалева. До неї прикріплена кліпса для зручного носіння ножа на кишені.
Отвору під темляк немає, однак, найближча до тильної частини ножа бонка може використовуватися як місце для його кріплення.
Викидний ніж Grand Way S-26 являє собою гарний зразок сучасного, дуже елегантного та зручного складаного EDC ножа, який відмінно підійде для щоденного використання сучасним городянином або автомобілістом.
До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) -A или ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-А
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 150 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 115 |
| Дополнительная информация | результаты испытаний твердости стали представлены на фото |
| Крепления | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 200 мм |
| Покрытие клинка | Stonewash |
| Твердость лезвия | 58-59 |
| Тип | Выкидные |
| Тип замка | Button lock |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Нет |
| Ширина | 20 мм |
- Цена: 1 142 ₴








