При першому знайомстві з ножем виникає цілком резонне питання – для яких цілей та завдань призначається ніж із такими габаритами? Подивіться: це ще не мачете, яким можна прорубати шлях у чагарниках, але вже й не робочий ніж, яким можна швидко та зручно почистити картоплі для юшки. 12 UP-2 Black, насправді, займає проміжне положення між цими крайнощами.
Перед нами так званий табірний ніж, який призначений для робіт з облаштування та будівництва похідної стоянки. Також застосовується він як обробний ніж, для туш великих тварин. Табірні ножі відрізняються збільшеними габаритами, підвищеною міцністю, не перетворюються при цьому на сокири або рубила, а зберігають свої ріжучі властивості.
Звичайно ж, виглядати ніж з таким великим лезом буде помітно і солідно. Адже форма та дизайн клинка відіграють у формуванні образу ножа головну роль.
За високі ріжучі властивості та міцність клинка відповідає сталь 440C. Вона чудово тримає заточування, має неабияку опірність до корозії, а також відмінні показники міцності.
Частина обуха ножа має пилкоподібну заточку, яка може бути використана для розпилювання невеликих гілок або кісток.
При виробництві ножа використано наскрізний метод монтажу. Руків’я ножа має ергономічну форму і зроблена з гуми. Для захисту матеріалу руків’я та забезпечення більшої жорсткості конструкції, ніж оснащений сталевим больстером і таким же тильником, з отвором для темляка. Перетин руків’я – овальний. Оцінити усі його плюси ви зможете як взимку (вона не холодить руку),так і влітку (матеріал забезпечує відмінне зчеплення з долонею і не ковзає навіть у мокрій руці).
Все це дозволяє використовувати табірний ніж 12 UP-2 Black для виконання самих складних робіт та вільно працювати ним у самих різних умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 460 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Металл, Резина |
| Материал чехла/ножен | Кордура |
| Общая длина | 360 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Спецназначения |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 55 мм |
- Цена: 1 600 ₴






