168140 Grand Way – це класичний надійний ніж мисливсько-похідного призначення з фіксованим клинком і міцним руків’ям типу фултанг з накладками з натурального дерева та сталевим больстером.
Клинок ножа 168140 виготовлений з нержавіючої сталі 420, марки, яка відмінно підходить для використання в самих різних умовах. Ця сталь забезпечує клинку здатність легко заточуватись та гарно чинити опір корозії.
Ніж 168140 Grand Way має зручне руків’я з накладками з натурального дерева та зручною формою, що забезпечує гарну ергономіку.
Дерево, пройшло спеціальну обробку, не боїться вологи та шкідників. Великий плюс дерев’яного руківя полягає у тому, що воно приємне на дотик та не холодить руку в холодну пору року.
Руків’я ножа 168140 Grand Way додатково укріплене болстером. Больстер має досить великий виступ, який грає роль гарди-обмежувача, що захищає пальці і не дає їм зісковзувати на лезо під час роботи.
Для закріплення темляка в наверші руків’я передбачено спеціальний отвір.
Ніж укомплектований піхвами з кордури для носіння на ремені в похідному положенні та зберіганні його решту часу.
Нескладаний ніж 168140 Grand Way – гарний вибір для любителів походів, риболовлі та полювання.Він буде корисний і при організації лагеря, і при обробленні здобичі, і під час роботи на похідній кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 120 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 100 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | Металл, Дерево |
| Материал чехла/ножен | Ткань |
| Общая длина | 215 мм |
| Покрытие клинка | Satin Finish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 27 мм |
- Цена: 459 ₴




