Форма клинка рибальского 01085 веде свій родовід від класичних американських (несмук) і канадських ножів (вироби Громана). Конструкційно це – універсальний похідний ніж, дещо схожй на утилітарні ножі від шведських виробників. Так що, як бачимо, створюючи свій ніж, виробник орієнтувався на кращіх.
Сам ніж – середніх розмірів (довжина леза – 110 мм, вага – 130 г), формою нагадує деякі скінери та обвалочні ніж. З яскравим вичавленим вігіном клинка.
Використання нескладного ножа 01085 не обмежується лише рибалкою. Це – досить універсальний ніж. Він дуже зручний не тільки на похідно-польовій кухні, а й домашній – особливо при обробці великих шматків м'яса, курячих тушок, риби.
Можливо, для тих, хто любить попрацювати «по кістках» (або по хребту великої рибини) – дана сталь 420 здається не типовим вибором (відомо, що сталь ця досить м’яка).і Але для звичайної роботи, без надприродних навантажень, у поході, на риболовлі чи полюванні – проблем з нею не виникне. Та й точити її дуже просто. До того ж, добре відома виключна висока корозійна стійкість цієї сталі – якість для рибальского ножа дуже корисна.
Нержавіючий клинок, у поєднанні з надзвичайно ергономічним руків’ям з нековзного еластрону, робить ніж відмінним помічником для рибалок, мисливців і туристів, що мандрують в умовах річкової, морської або лісової вологості.
Рибальський ніж 01085 – це безумовний лідер у категорії недорогих, але при цьому практичних та надійних ножів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 135 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | еластрону |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Фіксований мечок |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 470 ₴






