До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника
Викидний ніж FB 1314 з автоматичною системою Lever Lock, функціонально-декоративними накладками з темного дерева та цікавим за формою клинком.
Переваги автоматичного ножа FB 1314:
• Швидка та водночас зручна та надійна система викиду-розкладання клинка. Здавалося б, складніший механізм передбачає хліпкість і загалом викликаєненазами. Але не в разі з FB 1314 — жодних люфтів у клинка та інших деталей. Все дуже якісно зроблено — шатань, поскрипувань і не припасованості немає взагалі.
• Декоративність не на шкоду функціональності та практичності. У руки ми отримуємо по-будовому гарний ніж, у якого слово «класика» стосується конструкції та дизайну. Він доречний і для EDC, і як костюмний ніж, і в разі, стане в пригоді на природі.
• Дерев'яні ручки гарантують оптимальне заповнення долоні, ніж однаково зручний як для фехтувального, так і для молоткового хвату.
• Дизайн — класичний за формою клинок із невеликим зниженням обуха та невеликим, швидше декоративним фальшлезом — надають клинку якийсь стилітно-кінжальний вигляд.
• Головна особливість ножа FB 1314 — Lever Lock: замок прапорцевого типу, клинок закривається штифтом на плоскій пружині. Водночас ніж залишається робочим, навіть якщо витягнути пружини, він перетворюється на звичайний, а не викидний. Дивує цей замок і тим, що його пружини замінюються навіть без інструментів.
Єдиний мінус — надто вже агресивна насічка під палець на обуху, ближче до п'яти клинка. Однак на ділі все не так уже й страшно, як здається, і насічка не створює особливих незручностей. Загалом, викидний ніж FB 1314 — це гарний варіант ножа на кожен день за доступною ціною.
До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 160 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 117 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴






