1315 — це викидний ніж із запірним механізмом прапорцевого типу, практичними та водночас красивими дерев'яними накладками з палісандра та міцним клинком.
Переваги викидного ножа 1315:
• Зручний і надійний механізм викиду-розкладання клинка.
• Ускладненість механізму зазвичай викликаєненаздрість — але не в цьому разі: жодної хліпкості та труднощів під час використання. Клинок та інші елементи — без жодних люфтів. Якісне виготовлення, всі припасовано — шатань і поскрипувань немає.
• Стильний дизайн — не на шкоду функціональності та практичності. 1315 — це класичний за конструкцією та дизайном, красивий викидний ніж. Його можна використовувати для щоденного використання в місті та взяти із собою в похід.
• Ергономічна ручка з дерев'яними накладками, не холодить руку, приємна на дотик, комфортна для різних хватів.
• Зовнішній вигляд — прямий класичний клинок з акуратним декоративним долом.
• Lever Lock — замок прапорцевого типу є головною особливістю цього викидного ножа. Штифт на плоскій пружині замикає клинок. Цікаво, що ніж буде робочим, навіть якщо підвищувати пружини. Хоча, звісно, стане вже не викидним, а просто розкладним. Дивовижно й те, що й пружини замка змінюються без інструментів.
Загалом, викидний ніж 1315 — це вдалий вибір для тих, хто шукає надійний великий ніж на кожен день або вірного помічника в походах і поїздках.
До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника ЧЕХОЛ-XXL (КОРІЧ)-A на кнопці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 255 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 140 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Палісандр |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴







