Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є товщина леза менш ніж 2.6 мм, брак упору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 166 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 138 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Plunge Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴






