До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) —B НА КНОПКЕ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ
Ніж 9054 — досить цікава модель із незабутнім дизайном, цікавим клинком і низкою декоративно-функціональних елементів, що абсолютно не заважають зручності та функціональності. Сталь 440 С, з якої виготовлений клинок цього викидного ножа — оптимальний варіант зі поєднання своїх якостей. Він вийшов зносостійким, не боїться води та корозії.
Колодка — поєднання металу та пластику, практична та зручна для щоденного використання (EDC). Механізм викидання ґрунтується на схемі пасти lock (кнопковий замок). Також, для запобігання випадковому розкриттю викидний ніж 9054 забезпечений дуже зручним запобіжником, розміщеним на його корпусі.
Ніж 9054 — вдала за своїми характеристиками модель автоматичного розкладання, яка допоможе вам із легкістю впоратися з усіма повсякденними завданнями. Різні побутові роботи — нарізати фруктів, розкрити паковання — все йому до снаги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 113 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, пластик |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Викидні |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 437 ₴






