До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) —B НА КНОПКЕ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ
9103 TJ — це нова модель викидного ножа з бічним викидом клинка від компанії Grand Way. 91 сімейство викидних ножів містить 3 моделі з різними модифікаціями клинків і ручок.
Модель 9103 отримала клинок типу Spear Point з розвиненим фальшлезом. Клинки такого типу вирізняються особливими «в успіхами» в ударах, що проникають. Різальна крайка ножа утворена слабо вигнутими спусками від середини клинка. Сталь 440С, яка використовується на клинку — золота середина за поєднанням своїх споживчих і вартісних показників. Сталь достатня тверда, здатна досить довго зберігати гостроту різальної крайки, а отже, обходитися без заточування.
Колодка ножа складається з двох товстих сталевих лайнерів, з'єднаних між собою гвинтами. 4 дистанційні бонки та посилений сталевими больстерами осьовий вузол ножа створюють вкрай жорстку конструкцію. Як накладка використаний склотекстоліт G-10, що вирізняється особливою вологою й термостійкістю. Підпальцеві виїмки дуже зручні та не викликають помічень з ергономіки.
Замок традиційний для такого типу ножів — це Plunge lock або так званий кнопковий замок. Схема роботи такого замка дуже проста — пружний штифт у закритому та відкритому положенні ножа входить до спеціальних пази на клинку, у такий спосіб фіксуючи його в кінцевих положеннях. Для запобігання випадковому розкриттю передбачений дуже зручний запобіжник, розташований на «спіні» ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 175 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 672 ₴




