Ніж мисливський 1022 — це класична, але цікаво декорована модель з
клинкою з неіржавкої сталі марки 440 С, яка після термооброблення отримала параметри твердості в діапазоні 57-58 одиниць за Роквеллом. Водночас клинок досить гнучкий і успішно протистоїть і навантаженням на злам, і ударним навантаженням.
Сталь 440 С — оптимальна для ножів такого типу, оскільки вона наділяє їх клинки стійкістю до корозії, і вони довго зберігають гостроту. Плоскі поверхні клинка ножа 1022 прикрашені малюнками мисливського собаки, а також іншими тематичними зображеннями, зробленими за допомогою лазерного гравіювання.
Зручна, хватка ручка ножа 1022 скомбінована з металу та натуральної деревини. Дерево пройшло спеціальну обробку, яка підвищила захист від впливу вологи. Крім того, колодка додатково посилена та прикрашена больстером і з литого металу. Ніж комплектується практичними піхвами з кордури, у яких його зручно носити та зберігати.
Попри різні декоративні елементи, нескладаний ніж 1022 — гарний варіант для туристичного та господарсько-побутового використання. Водночас, що важливо, у категорію холодної зброї він не належить, що й підтверджує Павуктивний експертний висновок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴







