Форма клинка нескладного ножа 1818 — оптимальна для різноманітних різальних робіт. Цей ніж добре підходить для використання в похідних умовах: під час облаштування стоянки, оброблення дрібної дичини, риби та готування похідної їжі.
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 440 С, з твердістю в діапазоні 57-58 одиниць за Роквеллом. Він легко заточується в домашніх і польових умовах, серед інших його властивостей — стійкість до зношування та довге збереження гостроти різальної крайки. На обох плоских поверхнях клинка зроблені зображення оленів та інші орнаменти.
Ручка нескладного ножа 1818 — зручна, надійна й ергономічна. Оскільки вона оброблена спеціальним вологовідштовхувальним просоченням, то не боїться води, також вона посилена металевим больстером.
Загалом 1818 — мало того, що є ножем-універсалом для мисливців і туристів, але до того ж це ще й гарний подарунок на день народження або інше свято. Художнє оформлення ножа цьому тільки сприяє.
Мисливський ніж 1818 укомплектований практичними піхвами-чохлом на вільному підвісі, зробленими з кордури. Ніж зручно носити в похідних умовах і зберігати в ньому весь час.
Цей ніж не належить до категорії холодної зброї, його призначення — туристичне та господарсько-побутове використання, що підтверджується висновком експертизи, до якого додається
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 153 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Палісандр, Венге |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴






