2281 VWP – фіксований мисливський ніж Grand Way.
Перевагами даної моделі є:
- гарний, солідний зовнішній вигляд;
- великий клинок, довжиною 135 мм із міцної нержавіючої сталі 440С;
- надійне, зручне руків’я із цінної породи дерева (венге).
Клинок
Великий гострий клинок – головна перевага будь-якого мисливського ножа. Клинок Grand Way 2281 VWP – плавний drop point завдовжки 135 мм і завтовшки в обусі 3,8 мм. Ширина леза – 34 мм. Спуски увігнуті, приблизно від середини голомені. Ріжуча кромка закінчується невеликим чойлом, що значно полегшує заточування.
Довгий та широкий клинок простої класичної форми на практиці є найбільш універсальним та зручним у роботі. Ніж з таким клинком і виглядає переконливо, і в справі показує себе з найкращого боку.
Сталь
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 440С. Цей сплав має багату історію та чесно зароблену репутацію. Його розробили у США у середині ХХ століття. Довгий час ця нержавіюча сталь була однією з основних ножових сталей світу.
Слід зазначити такі позитивні якості сталі 440С:
- відмінне співвідношення ціни та якості;
- корозійна стійкість;
- міцність;
- нескладне заточування.
Руків’я
Руків’я добре заповнює долоню. Воно надійно лежить у руці. Завдяки овальному поперечному перетину навіть при серйозних навантаженнях руків’я не намагається провернутися і не викликає відчуття дискомфорту.
Дерево венге в якості матеріалу рукояті не тільки красиве, але й приємне на дотик, не остигає на морозі, не розжарюється на спеку. Венге - африканська рослина, що дає міцну, живучу деревину з приємним оком багатим кольором і малюнком. Завдяки просочуванню спеціальними речовинами деревина стабілізована та не боїться впливу вологи.
Комплектація
У комплекті з ножем поставляються міцні піхви із щільної тканини (кордури). Шльовка дозволяє підвісити їх навіть на дуже широкий ремінь.
Весь комплект упакований у красиво оформлену картонну коробку.
Grand Way 2281 VWP відрізняється лаконічністю форм та солідністю виконання. Ця вдала модель зроблена з великим смаком і розумінням практичних вимог до мисливського ножа. Якщо ви вирішите купити мисливський ніж Grand Way 2281 VWP собі або на подарунок близькій людині, ви безперечно залишитеся задоволені!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 170 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 135 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Венге |
| Материал чехла/ножен | Кордура |
| Общая длина | 270 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Охотничьи |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 34 мм |
- Цена: 820 ₴





