2290 VWP – це нескладний ніж з клинком зі сталі 440 С, який підійде усім, хто захоплюється полюванням або туристичними походами. Цей ніж стане в нагоді для вирішення різних завдань, від приготування елементарних страв похідної кухні до роботи по лагерю.
Загальна довжина 255 міліметрів і клинок 130 міліметрів, роблять ніж 2290 VWP оптимальним для використання в похідно-польових умовах.
Сталь 440 С, при твердості 57-58 одиниць за Роквеллом, забезпечує міцність та зносостійкість та здатність довго тримати гостроту леза.
Дизайн ножа максимально простий та навіть утилітарний. Загалом, 2290 VWP – це досить багатозадачний, робочий ніж без надмірностей. Ухописте руків’я зроблене з стабілізованої деревини, та має больстер та навершя зі сталі. У наверші є отвір під темляк. Ніж 2290 VWP укомплектований піхвами з кордури, які зручні для поясного носіння та для зберігання його решту часу.
Ніж 2290 VWP не відноситься до категорії холодної зброї, що і підтверджується експертним висновком, який (за бажанням) ви можете отримати у нашому магазині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 168 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 125 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Металл, Дерево |
| Материал чехла/ножен | Ткань |
| Общая длина | 255 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Охотничьи |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 27 мм |
- Цена: 853 ₴






