Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є товщина леза менш ніж 2.6 мм, брак упору.
Рибальський ніж Grand Way 18208 розроблявся спеціально під прихильників рибного лову та з урахуванням їхніх побажань, якими зумовлена специфічна форма ножа та конструкція піхви. Ніж має довгий, вузький клинок, яким дуже зручно виконувати роботи з поточення, чищення, оброблення риби, а також філування.
Клинок ножа Grand Way 18208 виготовлений із 420-ї сталі, — сталі з високими антикорозійними властивостями. У разі якісного загартування та оброблення ножі з 420-ї сталі мають досить тонкі та пружні клинки. Сталь 420 дає змогу виготовляти недорогі ножі, що мають високу корозійну стійкість, які легко точити навіть у польових умовах. Різальна крайка ножа утворена увігнутими спусками від середини клинка, з мікропідведенням.
Колодка ножа виготовлена з гумопластику еластрон. Еластрон — це ідеальне поєднання гуми та пластику, що має найкращі властивості кожного з цих матеріалів. Колодка з такого матеріалу має дуже теплу, м'яку та чіпку поверхню. Можна навіть сказати, що еластрон просто «липне» до руки. Вигнута форма колодки та підпальцеві виїмки створюють непогану ергономіку — колодка сидить у руці, як влита. У торцевій частині є отвір під темляк. Наявність темляка (вершкова або ремінна петля) у ножах із ручкою без обмежувача захистить пальці руки від зісковзування на лезо клинка. Крім цього, темляк дає змогу вивільняти пальці руки для виконання будь-якої роботи, не випускаючи ніж із руки.
До комплекту постачання ножа входять пластикові піхви з пасовою скобою, за допомогою якої піхви можна закріпити на поясному ремені. Піхви забезпечені дренажними та вентиляційними отворами, що для рибальського ножа, що працює в умовах підвищеної вологості — безсумнівний, великий плюс. Чудовий рибальський багатоцільовий ніж. Колодка з еластрону, зручні піхви — ось ті моменти, на які варто звернути увагу в моделі рибальського ножа Grand Way 18208.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | еластрону |
| Матеріал чохла/ніжний | пластик |
| Загальна довжина | 300 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 323 ₴



