Компактні розміри тичкового ножа (push dagger) спецпризначення 08 K дозволяють носити його в будь-якій кишені, на поясі, під одягом. Часто ножі такого типу носять як шийні.
75-міліметрове лезо ножа 08 K має одностороннє заточування. Класична Т-подібне руків’я дозволяє затиснути ніж в кулаці та сконцентрувати усю вагу на кінчику його вістря.
Ніж спецпризначення 08 K поставляється з піхвами з кордури, що безпечно захищають клинок, але при цьому забезпечують можливість миттєво витягнути ніж у разі потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 50 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 30 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 105 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Спецпозначення |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴




