Ніж спецпризначення WK 0047 розроблений для використання в критичних ситуаціях.
Тичковий ніж – винахід геніальний у своїй простоті. Цей компактний варіант фіксованого ножа дозволяє задіяти в роботі м'язи-розгиначі руки, а значить, сконцентрувати на кінчику клинка дуже значне зусилля, спрямоване на пробій.
Картонні ящики, запечатані коробки, щільні тканини та міцна шкіра – нічого не встоїть перед цим малюком. Він відкриє своєму власнику будь-яку, найміцнішу упаковку, допоможе підчепити, підчепити, відкрутити все, до чого дотягнеться рука.
Сталь 3Cr13, з якої виготовлений клинок ножа WK 0047, має високі антикорозійні властивості та помірні показники міцності. Клинки з неї добре піддаються заточуванню. При відповідному догляді ніж здатний зберігати свої ріжучі властивості до кількох місяців.
До того ж, клинок WK 0047 забезпечений спеціальним покриттям, яке має захисні властивості.
Ніж комплектується зручними пластиковими піхвами та підходить для шийного носіння.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 18 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 30 |
| Марка стали клинка | 3Cr13 |
| Материал рукояти | Пластик |
| Материал чехла/ножен | пластик |
| Общая длина | 75 мм |
| Покрытие клинка | Paint |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Упаковка | Блистер |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 16 мм |
- Цена: 168 ₴



