Тичковий ніж – винахід геніальний у своїй простоті. Цей компактний варіант фіксованого ножа дозволяє задіяти в роботі м'язи-розгиначі руки, а значить, сконцентрувати на кінчику клинка дуже значне зусилля, спрямоване на пробій.
Ніж 2278 від Grand Way – типовий зразок недорогого фіксованого ножа. Привертають увагу міцна нержавіюча сталь клинка (марка 440С), товщиною в З,1 мм і руків'я виконане у варіанті «фултанг». Все говорить про те, що цей маленький (загальна довжина 80 мм) та легкий (маса 50 г) ніж розрахований на значні навантаження.
Картонні ящики, запечатані коробки, щільні тканини та міцна шкіра – нічого не встоїть перед цим малюком. Він відкриє своєму власнику будь-яку, найміцнішу упаковку, допоможе підчепити, підчепити, відкрутити все, до чого дотягнеться рука.
Якщо ви вважаєте, що вам не завадить мати на кишені маленьку, але вкрай зручну у застосуванні смужку заточеної нержавіючої сталі – вам безперечно варто купити собі тичковий ніж від Grand Way.
У комплекті з ножем йде шкіряний чохол-піхви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 50 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 25 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Дерево |
| Материал чехла/ножен | искусств.кожа |
| Общая длина | 80 мм |
| Покрытие клинка | Powder Coatind |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 188 ₴



