F 027 (3 в 1) — це комплект із трьох метальних ножів. Ножі, що входять до нього добре підходять для метання на ближні та середні дистанції та призначені для спортивно-розважального використання.
Брак зайвих витичних елементів усієї конструкції забезпечує метальним ножам мінімальний опір і обтічність. Завдяки цьому метальні ножі F 027 (3 в 1), під час тренування навичок, здатні легко вражати мішені різних типів на середніх і малих дистанціях. Форми ножів із цього набору звичні для метателей і забезпечують їх передбачуваність під час кидок і в польоті.
Метальні ножі F 027 підходять і початківцям практикуватися в метанії, і продовжують удосконалювати свої навички.
Завдяки своїм характеристикам, ніж добре підходить для кидків у різні типи мішеней. Неіржавка 420 сталь, з твердістю 52-55 одиниць за Роквеллом, дає змогу клинку не отримувати серйозні пошкодження. Наприклад, у разі попадання ніж у ніж, нерідко з'являються під час виконання серії кидків. Клинки з такої сталі також легко точать, що дуже актуально для метальних ножів.
Набір ножів F 027 (3 в 1) комплектується чохлом-підсумком із кордури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 80 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish, Anodized, Black Oxide |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Металеві |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 459 ₴



