Сюрикенні — різновид традиційно метальної зброї родом із Японії. Сьогодні, завдяки кінематографу, цей образ знайомий фактично кожному. З «зручності праці» ніндзя сюрикен давно перетворився на спортивний снаряд і засіб розваги.
Модель BF004-2 являє собою типовий хіра-сюрикен, мабуть, одну з найвідоміших і найпопулярніших у публіки форм цього метального снаряда. Крім частої демонстрації в кінобоївках популярність саме зірчастих сюриконів пояснюється тим, що така форма неабияк підвищує ймовірність успішного ураження мішені, хоч і дещо на шкоду проникній здатності.
BF004-2 важить 55 г і виготовлений із в'язкої неіржавкої сталі, не схильної до утворення тріщин і відколів.
Сюрикен BF004-2 має винятково спортивно-розважальне призначення й не є холодною зброєю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 г |
| Довжина леза | 45 мм |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Сюрикенні |
| Паковання | тканинний чохол |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 118 ₴



