Багатофункціональні ножі Grand Way чудово підійдуть як мисливцям, рибалкам та туристам для використання в умовах дикої природи, так і звичайному городянину для щоденного носіння.
Незважаючи на компактні габарити і невелику вагу, ножі включають цілий набір інструментів затребуваних в умовах міста та природи.
Ніж, штопор, викрутки, шило, пилка, ножиці - це далеко не весь перелік доступних функцій. У топових моделях багатофункціональних ножів Grand Way кількість інструментів може досягати 16 одиниць.
У неробочому положенні інструменти складаються в порожнину рукояті. Конструкція ножів пророблена до дрібниць, вони просто незамінні у походах та подорожах.
Багатофункціональний ніж буде чудовим подарунком для будь-якого чоловіка, який любить сучасні, практичні речі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Ширина | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Длина рукояти, мм | 110 |
| Крепления | Нет |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | Пластик |
| Общая длина | 195 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Нет |
- Цена: 292 ₴



