Багатофункціональні ножі Grand Way прекрасно підійдуть як мисливцям, рибалкам і туристам для використання в умовах дикої природи, так і міському володарю для щоденного носіння. Попри компактні габарити та невелику вагу, ножі містять цілий набір інструментів, потрібних в умовах міста та природи. Ніж, штопор, викрутки, шило, пила, ножиці — це далеко не весь перелік функцій, які можуть виконувати ножі. У топових моделях багатофункціональних ножів Grand Way кількість інструментів може досягати 16 одиниць. У неробочому положенні інструменти складаються в порожнину колодки. Конструкція ножів пропрацьована до дрібниць, вони просто незамінні в походах і подорожах. Багатофункціональний ніж буде прекрасним подарунком для будь-якого чоловіка, який любить сучасні, практичні речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Стан | Вживані |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 70 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 90 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴


