Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попереднє підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
Ніж WK 0127 — це балісонг. Тобто, це ніж, клинок якого, під час складання повністю ховається в колодці.
Особливості конструкції ножа-метелики WK 0127:
• колодка утворена двома частинами, П-подібними в перерізі;
• дві частини колодки за допомогою шарнірів з'єднуються з хвостовиком клинка.
Коли ви відкриваєте ніж, то дві частини його колодки обертаються на 180 градусів у напрямках, протилежних клинку. Сам клинок оголюється, а дві частини колодки водночас складаються та фіксуються, знову утворюючи суцільну колодку. Сама колодка WK 0127 — суцільнометалева, з накладками, що мають насічку, що підвищує зручність використання цього ножа-метелика.
Клинок балісонга виготовлений із 420 марки сталі, яка вирізняється корозійністю і нескладністю оброблення. Клинок ножа-метелики WK 0127 легко підточується й керується, а вплив вологи можна водночас особливо не боятися.
Анодування поверхонь балісонга імітує кольори золота. Таке покриття, зроблене з надає йому яскравого, трохи екзотичного вигляду, а також доповнює захисні властивості неіржавкої сталі.
Довжина клинка у WK 0127 — 100 міліметрів, загальна ж довжина цього ножа-метелика дорівнює 235 міліметрам. Ніж-балісонг WK 0127 — чудовий варіант для тих, хто любить балісонг незвичного вигляду, але водночас якісні та зручні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 133 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 135 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Балісонги |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 403 ₴





