Складаний ніж CJRB Briar — ідеальний варіант для прихильників тонких і ефектних ножів.
Стрімкий витончений клинок виготовлений із високоякісної сталі D2 зі спусками практично від самого обуха. Така форма клинка забезпечує ножу чудові різальні та колючі властивості, , а також дає змогу виконувати навіть найделікатніші роботи.
Лінії клинка плавно переходять в ергономічну ручку з накладками зі склотекстоліту G-10 зі спеціальними дрібними насічками. Це дає змогу уникнути зісковзування ножа під час роботи навіть мокрими руками. Спеціальна підпальцева виїмка забезпечує впевненіше захоплення. Клинок приводиться в робоче положення за допомогою фліпера та фіксується замком Liner Lock.
На загальну картинку завершує двостороння кліпса, яка може бути переставлена під ліву або праву руку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1902-GYF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Довжина загальна, мм | 216 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Briar, Briar |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Gray Blue |
- Ціна: 1 960 ₴






