Складаний ніж CJRB Crag — модель з унікальним дизайном, виготовлена з якісних матеріалів, що робить цей ніж чудовим доповненням до EDC-набору.
Залежно від модифікації, клинок виготовляється з високоміцної сталі D2 або порошкової AR-RPM9, які мають високі показники зносостійкості, а також здатність зберігати різальну крайку гострою тривалий час. Клинок має високі спуски практично від самого обуха та гравіювання з назвою компанії.
Клинок легко витягується за допомогою зручного фліпера або шпеника, а наявність системи керамічних кулькопідшипників забезпечує плавний вихід клинка.
Колодка з плавним вигином чудово лягає в руку. Наявність накладок із текстурованого склотекстоліту забезпечує впевнений хват ножа навіть у мокрих руках. Спеціальна підпальцева виїмка забезпечує точний контроль інструмента під час делікатних робіт. Накладки приховують замок liner lock, який надійно фіксує клинок, запобігаючи його випадковому закриванню. Крім того, для зручного щоденного носіння модель обладнана двостороннім кліпсом і отвором для кріплення темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Колір | Сірий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1904-GYF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 87 |
| Довжина загальна, мм | 207 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Crag, Crag |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Gray Blue |
- Ціна: 1 700 ₴






