Складаний ніж Feldspar являє собою чудове поєднання практичності й універсальності.
Модель обладнана клинком профілю Drop point і, залежно від модифікації, клинок виготовляється з високоякісної сталі D2 або AR-RPM9. Форма клинка вважається універсальною і має чудові коляльні та різальні властивості. Загальна довжина ножа — 209,6 мм, а довжина клинка — 89,67 мм.
Витягується клинок за допомогою шпеника, а наявність кулькопідшипникової системи забезпечує плавний вихід клинка.
Накладки на ручку виготовлені з ударостійкого склотекстоліту G-10 або карбону, який забезпечує надійне утримання в руці, а привабливий зовнішній вигляд виробу досягається завдяки поліруванню.
Модель має двосторонній кліпс і отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89.7 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1912-BNC |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 89,7 |
| Довжина загальна, мм | 209,6 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Feldspar, Feldspar |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 209.6 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Brown |
| Колір чохла/ніжний | Brown |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






