Складаний ніж CJRB Mangrove — чудовий повсякденний ніж для робіт будь-якої складності. Назва Mangrove в перекладі означає "мангрове дерево", що й підтверджує незвичайна форма клинка.
Клинок своєю формою схожий, як листя мангрового дерева, так і спис сарісу, який вперше здобуло популярність у рейхії. Сукня мала листковий двогострий наконечник. У ножі CJRB Mangrove клинок Такої форми, правда, різальна крайка з одного краю. Крім того, є фальшлезо. Клинок завдовжки 80,9 мм виготовлений із високоякісної сталі D2 із фінальним обробленням stonewash.
Виймання клинка здійснюється натисканням на фліпергарду зі спеціальними насічками. Плавному виходу клинка сприяє наявність керамічних кулькопідшипників. Клинок надійно фіксується замком Liner Lock.
Колодка без зайвих вигинів чудово лягає в руку. Накладки виготовлені з полірованого склотекстоліту G-10 з хвилястою текстурою, що забезпечує впевнений хват і запобігає зісковзуванню під час роботи.
Для зручного повсякденного носіння модель обладнана двостороннім кліпсом та отвором для темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89.7 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1910-NTG |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 89,7 |
| Довжина загальна, мм | 209,6 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Mangrove, Mangrove |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 209.6 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Mint Green |
- Ціна: 2 130 ₴






