Tenacious у перекладі з англійської — міцний, міцний, сильний, упертий.
Це перший ніж, що має ім'я Spyderco, який був виготовлений у Китаї. Непросте рішення про ввімкнення в модельний ряд Spyderco «китайця», приймаються керівництвом компанії після тривалого та всебічного обдумування та вивчення ймовірної реакції споживачів. У результаті вийшов чудовий ніж з усіма рисами найкращих представників родини Spyderco, але за більш ніж розумною ціною.
Оновлена модель ножа Tenacious з позначенням Lightweight, як і випливає з назви, легша за базову за рахунок накладок на ручці з текстурованого FRN. Різниця у вазі становить приблизно 10 грамів, водночас міцність та інші характеристики ножа залишилися на високому рівні. Різальна крайка в цій моделі напівсеррейторна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C122PSBK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Eric Glesser |
| Довжина клинка, мм | 86 |
| Довжина загальна, мм | 197 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Tenacious, Tenacious |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 59 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор, Напівсеррейтор |
| Товщина клинка, мм | 3,1 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴




