Ніж SKIF Adventure II — це нове покоління однієї з найкращих моделей 400 серії. Незмінною залишилася форма та призначення ножа — це все той самий EDC на всі випадки життя, застосовний, однак, у туризмі та інших аутдорактивностях.
Нова сталь клинка 9Cr18MoV з великою кількістю вуглецю та хрому стала дещо твердішою та стійкішою до корозії, ніж попередник з 8Cr13MoV.
Прямі спуски починаються з 1/3 від обуха, на верхній його частині є фальшлезо та насічка. Отже, ніж здатний демонструвати гарні колючі та різальні якості. На клинку є чойл, який неабияк покращує контроль ножа у разі делікатного різання. Обробка клинка Stonewash вбереже ніж від незначних подряпин або затертостей, які періодично виникають у разі частої експлуатації.
Відкривається ніж за допомогою шпеника та фліпера, що створює своєрідний упор для руки, що стане в пригоді під час силового проколу. Завдяки системі кулькопідшипників вихід клинка плавний і не вимагає чималого зусилля під час відкривання.
Замок — незмінний Frame-Lock, до слова — один із найнадійніших замків серед складаних ножів.
Відмітною особливістю нового покоління цих ножів є наявність підпальцевої насічки не тільки на обуху та колодці, але й на фліпері та пластині замку.
Колодка виготовлена з матеріалу G10, чудово лежить навіть у вологій руці або рукавичках. Є кліпса, яку за потреби можна зняти та користуватися темляком, під який передбачений отвір.
Загалом, нове покоління ножа Adventure являє собою свіжий погляд на перевірену часом "класику".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 97 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 424SEB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 97 |
| Довжина загальна, мм | 223 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Adventure II, Adventure II |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | BSW (Black Stonewash) |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 670 ₴







